روش ارسال سفارش

ارسال سفارش

ما در فروشگاه ام نود به دنبال شیوه های نوین و بهینه برای کاهش هزینه ها و بالا بردن کیفیت خدمات و کالاهایی ارایه شده و ارسال سریع سفارشات به دست شما مشتریان عزیز می باشیم.

فروشگاه ام نود  به جهت افزایش رضایت مندی مشتریان گرامی تبریز و شهرستانی خود با شرکت های متنوعی عقد قراداد بسته است تا بتواند بسته ها و سفارشات شما را در اسرع وقت و البته کمترین هزینه و کمترین آسیب به دست مصرف کننده (بدون واسطه ) برساند.

هزینه ارسال سفارشات  شما در تبریز و شهرستان به شرح ذیل می باشد:

delivery service with masks concept 23 2148520404

ارسال در شهرتبریز
هزینه  ارسال  تبریز ۲۲هزار تومان 

ارسال ۲۲ تومانی مختص داخل شهر تبریز می باشد. ( مناطق اطراف تبریز شامل این نوع ارسال نمی باشد )

ارسال با مبلغ ۲۲ تومان فقط در ساعات مشخص شده ای که در پایین شرح داده میشود قابل انجام میباشد . طبیعی است در صورت درخواست ارسال در خارج از این ساعات ، می بایست از سایر روش ها استفاده شود که هزینه مابالتفاوت آن هم بر عهده مشتری گرامی می باشد.
این هزینه برای بسته های متعارف دریافت میشود. درصورتی که حجم و وزن بسته از حد معمول بیشتر باشد که نیاز باشد از سایر روش ها به جز موتور سیکلت استفاده شود ، در آن صورت هزینه ارسال بر عهده مشتری میباشد.
این هزینه شامل ارسال های شهرستان نمی باشد. از طرفی ارسال تا دفتر ترمینال و یا باربری نیز شامل این هزینه نمی باشد. ( به دلیل اینکه ارسال تا دفتر باربری و یا ترمینال دارای پروسه تحویل است و با ید در هر ساعتی از روز که سفارش آماده شد ارسال گردد شامل این هزینه نمیشود و باید با پیک ارسال گردد و هزینه پیک شهری نیز برای بسته پس کرایه میشود.)
ارسال سفارشات در روزهای کاری صورت می گیرد و در روزهای تعطیل و جمعه هیچ گونه پاسخگویی و ارسالی صورت نمی گیرد و همچنین تعداد روزهایی که برای آماده سازی سفارش شما نوشته شده است روزهای کاری می باشد و روزهای تعطیل مستثنی می باشند.
شما مشتریان گرامی همواره می توانید سفارش خود را بصورت حضوری و در مجموعه فروشگاه ام نود تحویل بگیرید.

در مواد چاپی

ولی در صورت درخواست ارسال سفارش و عدم نظارت بر سفارش ارسالی هرگونه ایراد و مشکلی چه در خصوص کیفیت چاپ و یا هر گونه مشکل دیگری که نیاز بررسی کارشناسان واحد گارانتی مجموعه را داشته باشد تمام هزینه ارسال مجدد سفارش تا دفتر مجموعه بر عهده مشتری گرامی می باشد.
ساعت ارسال سفارشات 22 تومانی در تبریز بسته های با این هزینه در تبریز در طول روز در ۱ بازه زمانی جمع آوری و ارسال می شود.

 در ساعات بین ۹ الی ۱۷:۰۰ عصر توزیع میشود. ( درصورت نیاز به درخواست در ساعتی مشخص باید قبل از ارسال و درزمانی که همکاران برای ارسال مرسوله با شما هماهنگ میکنند ساعت حضورتان را اعلام بفرمایید.)

( طبیعی است در صورتی سفارش چاپی شما بعد از ساعت ۱۷ آماده بشود در لیست بعدی نوبت ارسال قرار خواهد گرفت. در صورت درخواست ارسال خارج از این تایم می بایست با روش های دیگری که طبیعتا هزینه آن بالاتر خواهد بود ارسال گردد که هزینه آن با شما خواهد یود . )

ارسال شهرستان

ارسال شهرستان

ارسال به شهرستان

و سفارشات شهرستان برای بسته های کوچک و سبک با شرکت پست جمهوری اسلامی و برای سایر بسته ها با ترمینال (اتوبوس رانی) ، و یا باربری صورت می پذیرد.

تمامی هزینه سفارشات به شهرستان ها بر عهده خود مشتری به صورت پس کرایه می باشد.

سفارشات شما به شهرستان به دو شیوه ارسال می گردد با بصورت فوری که ترمینال مناسب هست  و یا در یک بازه زمانی مشخص (این بازه زمانی بستگی به شهر انتخابی شما دارد)

هزینه های آن به شرح ذیل می باشد:

  • هزینه ارسال بسته سفارش به باربری بر عهده خود مشتری می باشد
  • برای ارسال بسته از طریق باربری بصورت 

توجه: خواهشمندیم  در هنگام ثبت سفارش در وب سایتفروشگاه ام نود در زمان ثبت سفارش درخصوص نحوه ارسال بسته سفارشی خود نهایت دقت را بفرمائید در غیر اینصورت مجموعه هیچگونه تعهدی را در قبال انتخاب شما نخواهد داشت.

توجه: اگر چندین طرح را در بازه های زمانی متفاوت ارسال کردید توصیه می شود سفارش بعدی خوتان را تا قبل از اتمام سفارش اول ثبت کنید که در هزینه ارسالی شما صرفه جویی شود.

توجه: هرگونه سوال و ابهام در خصوص ارسال سفارش و یا تاخیر در دریافت سفارش را می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت پیگیری نمائید.

جهت سهولت ارتباط با شبکه های مجازی داخلی و خارجی با شماره 0301 555 0902 در ارتباط باشد

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه

جایزه 10 الی 100 هزار تومانی بدون قرعه کشی

فقط کافیست ابتدا عضو سایت شوید و سپس در صفحه اصلی  شارژ کیف پول انتخاب کنید 

کیف شما شارژ شد  حالا می توانید استفاده کنید